Elektronická úřední deska „kiosek“

Elektronická úřední deska

Milí občané, neustále se snažíme být k Vám blíž a poskytovat Vám důležité informace z naší obce. Proto jsme se vydali cestou digitalizace a modernizace a 23. února 2023 jsme nainstalovali do naší obce fyzickou úřední desku provozovanou na elektronickém technickém zařízení.

Naším cílem je Vám co nejjednodušším způsobem zpřístupnit aktuální informace a dokumenty týkající se činnosti úřadu.

Elektronickou úřední desku naleznete přímo na budově obecního úřadu. Toto elektronické zařízení vám poskytne k nahlédnutí všechny důležité dokumenty a je přístupné 24 hodin, 7 dní v týdnu. Elektronická úřední deska je čitelná v každém počasí a přístupná i pro seniory a lidi se zrakovým i tělesným znevýhodněním.

Digitalizací úřadu šetříme čas a náklady obce, které dokážeme následně využít v dalších službách pro občany.

Věříme, že i tímto atraktivním způsobem Vám zjednodušíme přístup k informacím.

Technické parametry elektronické úřední desky:

• průmyslový FULL HD dotykový LCD 32“ (80 cm) , vertikální orientace, svítivost 3 500NITS
  • rozměr ŠxHxV 545 x 180 x 950 mm, krytí: IP65
  • záložní zdroj pro 100% provoz v případě výpadku elektrické energie na 1-2h.
  • broušená Austenitická nerezová ocel celé konstrukce zařízení o síle 15 mm
  • přepěťová ochrana chránící vnitřní komponenty a jistič
  • alarm při neoprávněném vniknutí do zařízení
  • 8 mm (4+4 mm) TOTAL Antivandal bezpečností sklo s tvrdostí IK10
  • vestavěné 2 kusy reproduktorů o výkonu 2x30 W vestavěné z přední strany zařízení
  • 5 mm mezera mezi displejem a bezpečnostním sklem
  • světelný senzor zabudovaný v horní části zařízení a na středu
  • vnitřní příprava pro použití bezpečností kamery
  • UV antireflexní úprava
  • FORTTOUCH speciální dotyková technologie – ovladatelný v rukavicích a za všech klimatických podmínek
  • CPU Intel 2.8 GHz QuadCore
  • HDD 128 GB M.2 SSD
  • RAM 8 GB DDR4
  • OS Windows® 10 IoT – přizpůsobený operační systém pro Smart zařízení, v češtině
  • rozhraní LAN
  • teploty - 35°C až +65°C (garantované bez využití klimatizační jednotky)
  • inteligentní systém hlídání teploty vnitřního prostoru u jednotlivých komponentů
  • provozu schopný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce
Datum vložení: 23. 2. 2023 13:29

Úřad obce

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Slepice kváčí, kohouti pějí, sedláčkové hrách a oves sejí.