Obsah

V seznamu firem a služeb najdete základní informace, kontakty, provozní či prodejní dobu. Pokud máte zájem o doplnění Vaší firmy nebo změnu údajů, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu web.admin@obec-olesna.cz.

Firmy a služby v obci

# A Á B C Č D Ď E É Ě F G H CH I Í J K L M N Ň O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú Ů V W X Y Ý Z Ž
Logo TOP CAR Karel Císař

Autocentrum TOP CAR Karel Císař

Servis a opravy vozidel všech značek, pneuservis osobních a dodávkových vozů. Dovoz vozidel ze zahraničí na základě požadavků zákazníka včetně jeho přihlášení v ČR. Odtahová služba NON-STOP.

Logo regioklima Martin Oplt

Autoservis Regioklima Martin Oplt

Autoservis a specializovaný servis zaměřený na autoklimatizace a nezávislá topení.

Elektromontáže Tomáš Netušil

Zajišťujeme elektromontáže bytových a rodinných domů, elektrorozvody, čipové vstupní systémy, kamery a EZS. Věnujeme se také instalatérské a topenářské činnosti. V urgentních případech Vám nabízíme NON-STOP havarijní pohotovost.

Logo Pivovar Olešná

Pivovar Olešná

Pivovar Olešná byl obnoven v roce 2018 v zámeckém areálu v Olešné u Rakovníka v budově bývalého pivovaru z roku 1520.

Logo Trade Car

Pneuservis a autoservis Trade Car spol. s r.o.

Pneuservis od osobních až po stavební stroje, autoservis všech vozidel, kontrola geometrie a seřízení náprav.

Logo Můj Obchod

Potraviny u Pavla

Nabízíme pestrý sortiment čerstvého a mraženého zboží, mléčných výrobků, ovoce, zeleniny, pečiva, uzenin, lahůdek a dalšího. Zakoupíte u nás i drogerii, papírnické a zahradnické zboží.